Wyposażenie hotelu - Stoły do restauracji i meble hotelowe

Furnimeb istnieje już

ponad 30 lat

W 1985 roku rozpoczął działalność zakład stolarski Furnimeb, w którym powstawały meble, stolarka okienna i drzwi. Z biegiem czasu firma poszerzyła zakres usług, oferując klientom najwyższej jakości meble. Dziś jest to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo i ceniony producent mebli hotelowych.

Meble Furnimeb przygotowywane są z myślą o wyposażeniu hoteli, a także sądów i urzędów. Kierując się kryterium funkcjonalności i trwałości oraz względami estetycznymi, Furnimeb zapewnia doskonałe materiały, nowoczesną produkcję i terminową realizację zamówień.

zobacz więcej

Systemy mebli hotelowych

 

Wyposażenie hotelu - Stoły do restauracji i meble hotelowe

Wieloletnie doświadczenie, jakie posiada zespół firmy Furnimeb, pozwala nam wybierać rozwiązania, które idealnie sprawdzają się jako wyposażenie hotelu. Dla naszych Klientów przygotowujemy systemy mebli do pokojów hotelowych – w tym popularne i wygodne łóżka kontynentalne – a także wyposażenie do części restauracyjnej czy dla recepcji. Dzięki meblom hotelowym Furnimeb wszystkie wnętrza zyskują wyjątkowy wystrój. Nasi projektanci doskonale znają panujące trendy i potrafią umiejętnie pogodzić rozwiązania klasyczne i nowoczesne – dzięki temu meble hotelowe harmonijnie wpisują się w wybraną aranżację. Dyskretna estetyka oraz doskonałe materiały – to połączenie sprawia, że jako producent mebli hotelowych Furnimeb potrafi zaproponować Klientowi rozwiązania w świetnym guście i cechujące się wysoką jakością.

Szafy i łóżka hotelowe – wyposażenie hotelu

Producent Furnimeb dostarcza doskonałe meble hotelowe – w naszej ofercie znajdą Państwo całe systemy do pokojów hotelowych, łączące prostotę i elegancję. Oferujemy wygodne łóżka hotelowe, które dzięki zastosowaniu materaców ze specjalnym wypełnieniem gwarantują komfort hotelowym gościom. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się łóżka kontynentalne, wyposażone w wygodne wezgłowie i sprężynowy materac bonelowy, zapewniający większą wygodę i prawidłowe rozłożenie ciężaru ciała.

Nasze szafy hotelowe są zaprojektowane z myślą o gościach – układ półek pozwala maksymalnie wykorzystać ich powierzchnię i pojemność. Wyposażenie hotelu przygotowywane jest z surowców wysokiej klasy – drewna, płyt, fornirów. Wszystkie materiały poddane są starannej obróbce, zapewniającej doskonałą trwałość. Dzięki temu dostępne w ofercie łóżka hotelowe oraz szafy nie są podatne na powierzchniowe zniszczenia.

Furnimeb przygotowuje także stoły do restauracji, krzesła, stoliki i lady oraz bary. Nasze projekty korespondują z ogólną stylizacją wnętrza, dlatego hotelowe bary i restauracje, w których znajdą się stoły do restauracji przygotowane przez Furnimeb, prezentują się wyjątkowo korzystnie i elegancko.