Furnimeb

about-imgFirma Furnimeb to producent mebli hotelowych wyposażający obiekty hotelowe na rynku europejskim.  Ponad 30 lat doświadczeń pozwala nam na realizację różnorodnych realizacji według propozycji klienta lub naszych.
Każdy nowy projekt to dla nas wyzwanie nad którym pracuje zespół doświadczonych technologów i stolarzy, do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, tak aby końcowy efekt spełniał oczekiwania inwestora.  Jest to możliwe nie tylko dzięki doświadczeniu kadry, ale także nowoczesnym maszynom CNC i oprogramowaniu pozwalającemu przenieść wizje designerów w rzeczywistość z uwzględnieniem właściwości używanych materiałów i miejsca ich przeznaczenia.

Oferta produkowanych  mebli obejmuje meble do pokojów hotelowych, meble do  recepcji, bary, stoły, panele naścienne, do produkcji których używamy takich materiałów jak płyty melaminowane, HPL, naturalne drewno, forniry oraz naturalny i sztuczny kamień.

Historia

logo-aboutPoczątki firmy Furnimeb sięgają 1985 roku. Wówczas to powstał niewielki zakład stolarski, produkujący drewniane meble, okna oraz drzwi. Z czasem mały zakład rozrósł się, oferując niezmiennie od lat wysokiej jakości meble, które są ozdobą licznych wnętrz i obiektów..
Naszymi głównymi odbiorcami pozostają hotele, sądy i urzędy, a więc miejsca w których liczy się naturalne piękno i trwałość mebli oddających charakter obiektu. Wiemy, jak istotna jest estetyka dlatego meble hotelowe, sądowe oraz nasze lady recepcyjne wykonujemy tylko z najlepszych materiałów.