Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli hotelowych. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi: wygodne łóżka, komfortowe fotele, pakowne szafy i komody, funkcjonalne stoliki nocne oraz toaletki z lustrami. Oferta obejmuje również wyposażenie recepcji oraz hotelowych barów czy restauracji. Proponujemy zarówno minimalistyczne rozwiązania, które świetnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach, jak i produkty charakteryzujące się klasycznym designem. Jako producent mebli hotelowych z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy naszym klientom sprawdzone rozwiązania, które zapewniają wysoki poziom komfortu podczas użytkowania.

Produkcja mebli do hotelu najwyższej jakości

W procesie produkcji mebli do hoteli używamy jedynie najwyższej jakości materiałów, m.in.: naturalnego drewna, płyt melaminowanych, fornirów, MDF, metalu, materiałów tapicerskich, HPI oraz naturalnego bądź sztucznego kamienia. W pracy pomaga nam wykorzystywanie nowoczesnego oprogramowania, które umożliwia stworzenie powtarzalnych wzorów na wybranej serii produktów. Oprócz mebli standardowo dostępnych w asortymencie możemy podjąć się również wykonania mebli na zamówienie, które będą maksymalnie dostosowane do indywidualnych oczekiwań konkretnego klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli do hoteli. W związku z tym wykonujemy wszystkie elementy z indywidualnie dobranych, najwyższej klasy materiałów. Dzięki temu każdy mebel jest solidny i doskonale się prezentuje. Jest to niezwykle ważne, gdyż meble hotelowe są zwykle bardzo intensywnie eksploatowane. Nasze wytrzymałe łóżka, szafy czy komody będą służyły gościom Twojego obiektu przez długie lata. Ponadto zachwycą eleganckim, stylowym designem, który idealnie będzie pasował do każdego nowoczesnego obiektu hotelowego. Wynika to z faktu, że podczas projektowania i produkcji mebli do hoteli, staramy się tworzyć rozwiązania zgodne z obowiązującymi trendami.

Planowanie i design.

Na tym etapie staramy się doradzić jakie rozwiązania warto zastosować w wyposażeniu hotelu. Po wykonanych pomiarach pomieszczeń wykonujemy wizualizacje 3D przedstawiające meble hotelowe w Państwa obiekcie  wraz z przedstawieniem kosztów towarzyszących realizacji inwestycji.

Produkcja.

Do każdego zlecenia nasi technologowie podchodzą indywidualnie. Meble hotelowe są projektowane przy użyciu nowoczesnego oprogramowania CAD pozwalającego na powtarzalne wykonanie wzorów na maszynach CNC zapewniając wysoką jakość produkowanych przez nas mebli. Posiadamy doświadczenie w obróbce i użyciu takich materiałów jak: płyty melaminowane, HPL, drewno, forniry, MDF malowany, naturalny oraz sztuczny kamień, metal , a także materiały typowo używane przy tapicerowaniu. Wszystkie wymienione materiały pozwalają na stworzenie indywidualnych wzorów w wyposażeniu hotelu nie tylko w meble do pokojów hotelowych ale także recepcji, restauracji i barów.

Transport.

Logistyka dostawy mebli hotelowych stanowi ważny element w procesie realizacji zamówienia. Określamy przy współpracy z Państwem możliwości dowozu naszych produktów i ich wniesienia do poszczególnych pomieszczeń hotelu.

Montaż.

Wykonane w zakładzie meble są montowane w hotelu przez profesjonalną ekipę montażową, tak aby proces montażu przebiegał sprawnie i w porozumieniu z innymi firmami obecnymi na budowie.

Zapraszamy do zapoznania się z regularną ofertą oraz kontaktu z naszą firmą! Chętnie doradzimy w kwestiach związanych z doborem odpowiednich elementów wyposażenia i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty.