Planowanie i design.

Na tym etapie staramy się doradzić jakie rozwiązania warto zastosować w wyposażeniu hotelu. Po wykonanych pomiarach pomieszczeń wykonujemy wizualizacje 3D przedstawiające meble hotelowe w Państwa obiekcie  wraz z przedstawieniem kosztów towarzyszących realizacji inwestycji.

Produkcja.

Do każdego zlecenia nasi technologowie podchodzą indywidualnie. Meble hotelowe są projektowane przy użyciu nowoczesnego oprogramowania CAD pozwalającego na powtarzalne wykonanie wzorów na maszynach CNC zapewniając wysoką jakość produkowanych przez nas mebli. Posiadamy doświadczenie w obróbce i użyciu takich materiałów jak: płyty melaminowane, HPL, drewno, forniry, MDF malowany, naturalny oraz sztuczny kamień, metal , a także materiały typowo używane przy tapicerowaniu. Wszystkie wymienione materiały pozwalają na stworzenie indywidualnych wzorów w wyposażeniu hotelu nie tylko w meble do pokojów hotelowych ale także recepcji, restauracji i barów.

Transport.

Logistyka dostawy mebli hotelowych stanowi ważny element w procesie realizacji zamówienia. Określamy przy współpracy z Państwem możliwości dowozu naszych produktów i ich wniesienia do poszczególnych pomieszczeń hotelu.

Montaż.

Wykonane w zakładzie meble są montowane w hotelu przez profesjonalną ekipę montażową, tak aby proces montażu przebiegał sprawnie i w porozumieniu z innymi firmami obecnymi na budowie.